K2 Studio – Fotografia ślubna

Kilka słów o FOTOALBUMACH

Tworzymy ekskluzywne FOTOALBUMY ze sztywnymi, twardymi rozkładówkami otwieranymi na płasko. W najwyższej jakości, wykonane ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zamówiony album ślubny będzie idealną oprawą dla Twoich ulubionych zdjęć. 

W naszej ofercie jest dostępny elegancki FOTOALBUM dla Pary Młodej w formacie 30x30cm. Produkt standardowo ma 20 stron, czyli 10 rozkładówek. Istnieje możliwość zwiększenia ilości stron. Album jest w pełni personalizowany. Do wyboru macie ponad 70 różnych materiałów na okładkę, opcję graweru, akrylowego okienka ze zdjęciem i wiele innych. Personalizacji podlega także wnętrze albumy, czyli jego strony. Po otrzymaniu zdjęć w formie elektronicznej para młoda dokonuje selekcji i wybiera, które zdjęcia znajdą się w albumie. Zanim fotoalbum trafi na produkcję, otrzymacie jego projekt oraz wizualizację. 

Pakiet III (PLATINUM) zawiera w sobie aż trzy fotoprodukty. Elegancki FOTOALBUM PRO dla Pary Młodej oraz komplet FOTOALBUMÓW (2 sztuki) dla rodziców. FOTOALBUM PRO to elegancki zestaw składający się z produktu głównego, czyli FOTOALBUMU oraz dopasowanego do niego, solidnego, ręcznie wykonanego opakowania z opcją miejsca na USB w wersji standardowej, lub mini. Zestaw albumów dla rodziców to dwa identyczne produkty w formacie 25x25cm, które standardowo mają 20 stron. Wszystkie produkty podlegają pełnej personalizacji jak opisałem powyżej. 

Nasze FOTOPRODUKTY można zamówić również poza pakietami fotografii ślubnej. Ilość zamawianych produktów można zmieniać, a wszystkie szczegóły dotyczące formatu i wyglądu albumu indywidualnie dostosować.