K2 Studio – Fotografia ślubna

Często zadawane pytania

Czy jest możliwość modyfikacji pakietów ?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i istnieje możliwość indywidualnego dostosowania pakietów. Możemy zmniejszyć zakres usług, a także go zwiększyć, np. pakiet II  rozszerzyć o reportaż z przygotowań Pana Młodego.

Jak zarezerwować termin ?

Aby zarezerwować termin konieczne jest podpisanie umowy oraz zapłata zadatku. Formalności możemy załatwić na spotkaniu przy dobrej kawie lub korespondencyjnie (online) 

Jak wygląda kwestia dojazdu ?

Wasz ślub na pewno będzie wyjątkowy i chcemy w nim uczestniczyć, więc dojedziemy w każde miejsce. W cenę usługi wliczone są koszty dojazdu do 100km od Rzeszowa. Jeśli miejsce ślubu jest poza tym obszarem to koszty ustalane są indywidualnie. 

Internetowa galeria zabezpieczona hasłem - co to takiego ?

Dla wygody Waszej oraz Waszych gości zdjęcia zostaną udostępnione online w STREFIE KLIENTA na naszej stronie internetowej. Podczas przyjęcia weselnego goście otrzymują od nas wizytówki z indywidualnym hasłem do galerii. Dzięki temu każdy będzie miał dostęp do Waszego cudownego reportażu ślubnego. 

Ile zdjęć dostaniemy ?

W każdym pakiecie określona jest minimalna ilość zdjęć, zawsze jest ich nieco więcej 🙂 Każde zdjęcie poddane jest mojej autorskiej obróbce graficznej. Zdjęcia otrzymujecie na nośniku pamięci USB, są one także udostępnione w galerii internetowej.  

Jak długo będziemy czekać na gotowy materiał ?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia lub film wynosi maksymalnie 90 dni roboczych od daty pleneru ślubnego, jeśli wykonywany jest on innego dnia niż dzień ślubu. Jeśli nie robimy pleneru, lub wykonujemy go tego samego dnia co ślub, to czas liczy się od tej daty. 

Ile osób pracuje w waszym zespole ?

W naszym zespole mamy jednego fotografa – Krystiana, który zawsze wykonuje reportaż fotograficzny. Dodatkowo nad Waszym filmem może pracować jeden lub dwóch kamerzystów, w zależności od wybranego pakietu. Maksymalnie więc możemy pracować w trzy osoby. 

Czy posiadacie odpowiednie uprawnienia do fotografowania/filmowania w kościele ?

Oczywiście, ukończyliśmy odpowiedni kurs w rzeszowskiej Kurii. Posiadamy odpowiednie zaświadczenie oraz legitymację które to potwierdzają. Na każdą ceremonię ślubną zabieramy je ze sobą i na żądanie księdza możemy je okazać. 

Czy wykonujesz zdjęcie grupowe ?

Jasne, nie wyobrażam sobie reportażu bez grupowego zdjęcia wszystkich gości po wyjściu z kościoła. Dodatkowo, podczas wesela organizuję czas, gdzie każdy w gości może zrobić sobie zdjęcie z Parą Młodą. Wszystkie ustawienia i konfiguracje dozwolone. Miejsce i czas zdjęć ustalam z zespołem/DJem, więc Para Młoda nie musi się o nic martwić. 

Czy posiadasz zapasowy sprzęt ?
Co robisz, aby zabezpieczyć zdjęcia przed ich utratą/przypadkowym usunięciem?

Na każde zlecenie zabieram kilka obiektywów i minimum dwa profesjonalne aparaty marki Canon. Zdjęcia już w aparacie są zapisywane na dwie karty pamięci jednocześnie, co zmniejsza ryzyko utraty zdjęć w przypadku awarii karty pamięci. Oczywiście po zakończonym zleceniu wykonuję trzy kopie materiału na różnych dyskach twardych. 

Czym jest teledysk ślubny?

Jest to skrót całego dnia ślubu, wliczając przygotowania, kościół, sale weselną oraz plener jeżeli był w pakiecie. Długość takiego teledysku to około 2-4 minut, czyli dokładnie tyle ile trwa piosenka, którą możecie sami wybrać lub pozostawić wybór nam. Warto dodać, że teledysk ślubny oddajemy Wam w gratisie do każdego pakietu filmowego jaki wybierzecie!

Czy możemy sami wybrać piosenki do naszego filmu?

Oczywiście! Tą piękną historie tworzymy przede wszystkim dla Was, dlatego sugerujemy się w filmach najpierw propozycjami utworów, które nam podacie, a w sytuacji gdzie nie macie swoich preferencji, to my wybierzemy dla Was muzykę, która nada filmowi jeszcze więcej uczuć i przypomni ten niesamowity dzień jakim był Wasz ślub!

czy możemy nasz film urozmaicić o ujęcia plenerowe?

Jak najbardziej! Jeżeli do pakietu podstawowego zdecydujecie się także na plener ślubny, to możecie być pewni, że ujęcia z niego także znajdą się w Waszym filmie oraz teledysku ślubnym.

czy możemy zdecydować o tym ile będą trwały poszczególne części filmu:(przygotowania/zaślubiny/przyjęcie weselne)?

Tak, około tydzień przed weselem otrzymacie od nas link do ankiety, w której będziecie mogli zdecydować między innymi jaką długość całego filmu będą zajmowały poszczególne wydarzenia!

Czy możemy wprowadzać poprawki do filmu, który otrzymamy?

Skupiamy się na tym aby reportaż, który wspólnie stworzymy spodobał się szczególnie Wam! Każdy ma swój własny gust dlatego rozumiemy, że niektóre kadry z filmu chcielibyście zmienić lub usunąć.
Pracujemy razem z Wami do momentu aż materiał finalny będzie idealny i w pełni spełniał Wasze oczekiwania!

Czy realizujecie także filmy takie jak np. podziękowania dla rodziców?

Oczywiście, mamy już za sobą i takie realizacje! Nie ma dla nas limitów, podchodzimy do wszystkich naszych prac z pełnym profesjonalizmem i tworzymy każdy rodzaj filmu związany z tym pięknym dniem, którym jest Wasz ślub!

Kilka słów o FOTOALBUMACH

Tworzymy ekskluzywne FOTOALBUMY ze sztywnymi, twardymi rozkładówkami otwieranymi na płasko. W najwyższej jakości, wykonane ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zamówiony album ślubny będzie idealną oprawą dla Twoich ulubionych zdjęć. 

W naszym pakiecie II (GOLD) przygotowaliśmy elegancki FOTOALBUM dla Pary Młodej w formacie 30x30cm. Produkt standardowo ma 20 stron, czyli 10 rozkładówek. Istnieje możliwość zwiększenia ilości stron. Album jest w pełni personalizowany. Do wyboru macie ponad 70 różnych materiałów na okładkę, opcję graweru, akrylowego okienka ze zdjęciem i wiele innych. Personalizacji podlega także wnętrze albumy, czyli jego strony. Po otrzymaniu zdjęć w formie elektronicznej para młoda dokonuje selekcji i wybiera, które zdjęcia znajdą się w albumie. Zanim fotoalbum trafi na produkcję, otrzymacie jego projekt oraz wizualizację. 

Pakiet III (PLATINUM) zawiera w sobie aż trzy fotoprodukty. Elegancki FOTOALBUM PRO dla Pary Młodej oraz komplet FOTOALBUMÓW (2 sztuki) dla rodziców. FOTOALBUM PRO to elegancki zestaw składający się z produktu głównego, czyli FOTOALBUMU oraz dopasowanego do niego, solidnego, ręcznie wykonanego opakowania z opcją miejsca na USB w wersji standardowej, lub mini. Zestaw albumów dla rodziców to dwa identyczne produkty w formacie 25x25cm, które standardowo mają 20 stron. Wszystkie produkty podlegają pełnej personalizacji jak opisałem powyżej. 

Nasze FOTOPRODUKTY można zamówić również poza pakietami fotografii ślubnej. Ilość zamawianych produktów można zmieniać, a wszystkie szczegóły dotyczące formatu i wyglądu albumu indywidualnie dostosować.