K2 Studio – Fotografia ślubna

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

Cześć, jestem Krystian - pracuję jako fotograf ślubny w Rzeszowie

Każdy ślub jest wyjątkowy, zasługuje więc na najlepszą oprawę
Stwórzmy razem piękną historię, Waszą historię

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

Jak już wspomniałem jestem fotografem, który specjalizuje się w reportażu ślubnym. Uwielbiam zatrzymywać w kadrze Wasze emocje i uczucia, niepowtarzalne momenty oraz ulotne chwile. Tworzę zdjęcia ślubne, które staną się dla Was wyjątkową pamiątką, a po latach przywołają najpiękniejsze wspomnienia.  

Ślub to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, dlatego ten dzień zasługuje na najlepszą oprawę. Jestem fotografem ślubnym, który towarzysząc Wam w tym wyjątkowym dniu nie tylko stworzy piękne zdjęcia ślubne, ale także postara się rozluźnić atmosferę, doradzić czy dopilnować szczegółów o których Wy możecie zapomnieć. Będę towarzyszył Wam praktycznie w każdym momencie tego wyjątkowego dnia, dlatego zdecydowanie musimy nadawać na tych samych falach. Aby mieć pewność, że Wasze zdjęcie ślubne będą niepowtarzalne, poznajcie styl mojej pracy i obejrzyjcie przykładowy reportaż ślubny. 

Moje ulubione reportaże ślubne

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY

CZYLI HISTORIA DNIA WASZEGO ŚLUBU

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

PRZYGOTOWANIA

To tutaj rozpoczynamy współpracę w dniu ślubu. Jako fotograf ślubny zachęcam pary, do rozpoczęcia reportażu już podczas przygotowań. Najlepszą opcją moim zdaniem jest sytuacja, gdzie mogę najpierw fotografować przygotowania do ślubu Pana Młodego, a później Panny Młodej. W końcu to dwie najważniejsze osoby tego dnia! Robiąc zdjęcia ślubne z przygotowań mam okazję utrwalić przeróżne emocje, których nie brakuje przed tak ważnym wydarzeniem. W domowym zaciszu możemy stworzyć piękne fotografie rodzinne, uwiecznić moment zakładania wymarzonej sukni ślubnej, czy najważniejszego w życiu garnituru. Dodatkowo jako fotograf ślubny uwielbiam eksperymentować przy fotografowaniu dodatków ślubnych, aby te fotografie były idealnym uzupełnieniem całego reportaży ślubnego. 

Fotografia ślubna

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

ŚLUB

Będąc fotografem ślubnym już kilka dobrych lat uczestniczyłem w przeróżnych ślubach. I nie ważne czy był to ślub kościelny w małej kaplicy czy dużym sanktuarium, w Urzędzie Stanu Cywilnego czy w plenerze, to każdy był wyjątkowy. Jego wyjątkowość polega na niesamowitych i niepowtarzalnych emocjach dwójki kochających się osób. Pomimo towarzyszącego stresu jest to moment bardzo emocjonalny. często wzruszający, ale jakże szczęśliwy. Ślub to najważniejszy moment tego dnia, sedno całego wydarzenia. Często jedna z najważniejszych chwil z całego życia. I właśnie za to uwielbiam swoją pracę, pracę jako fotograf ślubny. Zatrzymując w kadrach te emocje, te najważniejsze momenty mogę stworzyć dla Was piękny reportaż ślubny.

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

PRZYJĘCIE WESELNE

Małe i kameralne, w gronie najbliższej rodziny, czy może huczne z zabawą do białego rana? Wesele! 

To zdecydowanie najdłuższa część całego dnia, dlatego powstaje tutaj najwięcej zdjęć ślubnych. Nie będę opisywał jak wyglądają jego poszczególne etapy, bo z pewnością każdy z Was był na niejednym weselu. Balety na parkiecie, rodzinne rozmowy, czy ważne momenty dla Nowożeńców, jak pierwszy taniec czy tort weselny. Tutaj naprawdę sporo się dzieje, i fotograf ślubny zdecydowanie ma co robić. Podczas wesela staram się wyłapać jego smaczki, najfajniejsze momenty, aby Wasze zdjęcia ślubne idealnie oddawały klimat tej imprezy, starając się przy tym być jak najmniej zauważalnym.

Fotograf ślubny Rzeszów

Nie tylko FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

A MOŻE COŚ POZA TRADYCYJNYM REPORTAŻEM?

ROMANTYCZNA
SESJA
NARZECZEŃSKA

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

Hej, tu Dominik! W naszej firmie zajmuję się filmowaniem.

Moje zadanie to zatrzymać na zawsze najpiękniejsze momenty z dnia Waszego ślubu. Pasjonuję się także montażem, nadaję dynamikę, estetykę i klimat, aby Wasz film był wyjątkowy i niepowtarzalny. Stwórzmy razem film, dzięki któremu powrócicie myślami i wspomnieniami do jednego z najwspanialszych dni w Waszym życiu.

Wspólnie stwórzmy coś wspaniałego!

Jako filmowiec w K2-Studio staram się w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom i wspólnie stworzyć Wasz wymarzony film ślubny, dlatego też ciągle doskonale swoje umiejętności w zakresie filmowania jak i montażu. Moja praca jako filmowca jest oparta na kreatywności, pasji i indywidualnym podejściu do każdego projektu, w rezultacie pozwoli to przekazać Waszą historię w sposób oryginalny i unikalny.

Jako filmowiec, podczas dnia ślubu staram się być bardzo uważny, ponieważ każda chwila jest ważna i nawet najmniejsza rzecz może okazać się czymś dzięki czemu cały film stanie się wyjątkowy. Dlatego też, ciągle poruszam się między gośćmi, aby uchwycić ich naturalne emocje i reakcje na wydarzenia. Podczas pracy staram się być również elastyczny i dostosować się do zmieniających się warunków, takich jak zmieniające się warunki oświetleniowe czy zmiany w planie ceremonii. W związku z tym, posługuję się różnymi technikami filmowymi i korzystam z różnych perspektyw, aby zarejestrować wszystkie ważne momenty w sposób oryginalny i artystyczny.

Odtwórz wideo

Coś więcej niż tradycyjna FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografia ślubna - sesja plenerowa

Idealne uzupełnienie reportażu z dnia ślubu to wyjątkowe i romantyczne
ujęcia tylko we dwoje z sesji plenerowej

FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY RZESZÓW - BLOG

Jakiś czas temu postanowiłem, że na naszej stronie pojawi się BLOG. Jego tematyką musiała być oczywiście FOTOGRAFIA ŚLUBNA! Inaczej być nie mogło 🙂 Stworzyłem to miejsce, aby dzielić się z Wami jeszcze większą ilością zdjęć ślubnych, a nawet tworzyć skróty całych reportaży. Dodatkowo chcemy, aby to miejsca stało się niejako zbiorem wiedzy i doświadczenia, którym możemy się z Wami podzielić. Postaramy się umieszczać wpisy, które ułatwią Wam współpracę z fotografem, pomogą w stworzeniu niepowtarzalnego reportażu z dnia Waszego ślubu, a może staną się inspiracją do wyjątkowego pleneru ślubnego. 

najciekawsze wpisy

NAJLEPSZY FOTOGRAF I FILM ŚLUBNY RZESZÓW

Podczas poszukiwań fotografa na ślub z pewnością nie jeden z Was wpisywał w wyszukiwarkę: najlepszy fotograf ślubny Rzeszów, profesjonalna fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne, czy najpiękniejsza sesja ślubna. Zgadłem? Jeśli tak, to oznacza że doskonale się rozumiemy, a Ty jesteś we właściwym miejscu. Oczywiście nie uważam się za najlepszego fotografa, ale dokładam wszelkich starań, aby być coraz lepszym. 

Doświadczenie, sprzęt, technika czy celne oko to oczywiście bardzo ważne aspekty. Jako fotograf ślubny przykładam uwagę jeszcze do wielu innych aspektów, które również znacznie wpływają na Wasze zdjęcia ślubne. Staram się w tym ważnym dniu zostać Waszym kumplem, rozładować atmosferę i stres. Niejednokrotnie podpowiadam co zrobić w danym momencie i ratuję z opresji. Nie lubię ustawianych zdjęć w reportaży ślubnym, dlatego staram się wyłapywać najlepsze momenty, a także stwarzam sytuacje, w których takie momenty się wydarzą. Nadal zastanawiasz się nad wyborem fotografa ślubnego? Po prostu usiądź wygodnie i obejrzyj moje zdjęcia ślubne. Najlepszy fotograf ślubny Rzeszów, a Twój ślub będzie w zupełnie innym mieście, a może nawet w innym województwie? Spokojnie, uwielbiamy podróżować i poznawać nowe miejsca, więc z chęcią przyjedziemy także na Twój ślub!